Mezinárodně uznávaný

Certifikovaný kurz Access Bars®

Pojďte se naučit jednoduchou a velmi účinnou techniku, díky které můžete pravidelně sobě i druhým dopřávat „lázeň pro mysl“.

Aktuálně dostupné kurzy Access Bars®

Termín a místo:

sobota 9. 3. 2024, 9:00 – 17:00, Praha

Obsah kurzu:

 • Naučíte se techniku Access Bars zahrnující 32 bodů na hlavě a několik dalších procesů a technik, které využijete v každodením životě,
 • 2x přijmete Bars a 2x poskytnete Bars,
 • obdržíte manuály a návody k sezení,
 • zodpovím vám vaše dotazy,
 • po absolvování kurzu obdržíte certifikát,
 • pro absolventy kurzu bude nadále k dispozici uzavřená FB skupina s mojí podporou, kde můžete sdílet, ptát se a vzájemně se inspirovat a podporovat,
 • po kurzu vám zašlu audio nahrávky celého kurzu,
 • po skončení kurzu se na mě můžete nadále obracet s vašimi dotazy – nebudete na to sami.

 

 Jedná se o jednodenní kurz s hodinovou přestávkou na oběd.

Všechny techniky můžete okamžitě začít používat ve svém každodenním životě.

Certifikát, který po absolvování kurzu obdržíte, vás opravňuje praktikovat Bars ve své praxi a můžete se také účastnit výměn s dalšími praktiky Access Bars, které se pořádají na mnoha místech.

Cena kurzu:

7.850,- Kč a každý další opakovaný kurz 3.925,- Kč (ceny kurzu jsou stanoveny společností Access Consciousness®).

Děti do 15 let mají kurz zdarma, pokud se účastní s platícím dospělým. Děti ve věku 16 a 17 let mají 50% slevu.

Ohlasy z kurzu Access Bars®

Katka Ch.
Read More
"Děkujeme, Natálko, za láskyplné a trpělivé vedení, moc jsme si to všechny užily." ❤️ "Barsy jsem dala manželovi při migréně a po hodince Barsů byla migréna téměř úplně pryč a jedné známé pomohly se spánkem a ulevily jí od velkého stresu, takže se teď cítí mnohem lépe."
Monika N.
Read More
"Z Barsů mám velkou radost, že jsem to absolvovala. Určitě je to pro mě přínosem. Informací bylo dost a teď si zpětně v manuálu, který jsem od Vás dostala, všechno pročítám a zapadá mi to do sebe a vidím, jak úžasné to je. Jsem moc ráda, že jsem mohla vzít s sebou i 14letou sestru. Barsy jsem už dávala jednou mému přítelovi a bylo mu fajn a byl spokojený. Moc děkuji za zážitek. Ráda do toho ještě více proniknu."
Vendy Š.
Read More
"Zatím jsem si dala jednu výměnu Barsů, bylo to pro mě hodně silné. Dávání i přijímání. Hodně používám ostatní nástroje - čistící prohlášení, otázky, krásně to všechno funguje. Čtu knížku Vztahy bez rozvodů, je tam spousta zajímavých věcí. Hodně mě dala také tvoje výpověď o velikonočních zvycích. Děkuji za tvoji otevřenost. Takže já jsem velmi vděčná za to, že mi Access vstoupil do života. Učím se s ním pracovat, zase mě posunul o kus dál a bude posouvat ještě rychleji a lehčeji."
Previous
Next

Co jsou Access Bars®

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, jejichž aktivace pomáhá snížit napětí v celém těle. Body se aktivují jemným dotykem, čímž se začnou uvolňovat fyzické i duševní bloky v těle. To umožní získat větší lehkost ve všech možných oblastech vašeho života. 

Access Bars® trvá obvykle 60 min a můžete si ho dopřávat klidně každý den. 

Jde o velmi příjemnou a relaxační techniku, díky které se můžete dostat do velmi hlubokého uvolnění podobnému meditaci, aniž byste museli umět meditovat. Tato technika pomáhá uvolnit limitující myšlenky, přesvědčení a podmínky, pocity a emoce, které nás zatěžují, i napětí s tím související.

Budete-li si je dopřávat pravidelně alespoň jednou týdně, umožní Vám to udržet si klid a lehkost bytí, protože budete pravidelně uvolňovat ať už limity, které jste si už za svůj život nastřádali, tak i ty, které jste nasáli aktuálně.

Každé sezení Access Bars® je jedinečné. Vždy uvolníte to, co jste připraveni pustit.

Access Bars® se používá již více jak 30 let a jejím zakladatelem je Gary Douglas.

Tato metoda je aktuálně známá a praktikuje se ve 173 zemích světa. V České republice se objevila cca před 5 lety.

Přínos metody Access Bars®

Access Bars® jsou vhodné pro všechny

 • pro děti (miminka)
 • pro dospívající
 • pro dospělé
 • pro těhotné ženy
 • pro seniory

Zkušenosti s Access Bars® 

Dáša B.
Read More
"Byl to pro mě obrovský prožitek bezpečí a takto jsem energie v těle ještě nikdy necítila. Připadá mě, že je to něco tak přirozeného a zároveň zapomenutého, že by to mohlo být opravdu součástí běžného života. "
Marie P.
Read More
"Na sezení Access Bars jsem šla, protože jsem si chtěla ujasnit pocity, uvolnit se a taky ze zvědavosti, protože jsem to neznala. Při sezení jsem zažila neočekávaný příval emocí. Díky sezení se změnil můj přístup ke každodenním maličkostem, které bereme jako samozřejmost. Všímám si více přítomnosti a detailů kolem sebe a tělesných vibrací. Mám pocit, že se stresem lépe pracuji a dokáži si lépe užít přítomnost. Absolvovala jsem dvě sezení, ale změny se objevily již potom prvním. Ale určitě to chce opakovat. Sezení Access Bars bych určitě doporučila, protože to má velice přínosný vliv na psychiku člověka, ale i jeho okolí."
Zuzana C.
Read More
"Mala som velmi ťažké negatívne emočné stavy a s nimi spojené neustále premýšlanie, ktoré ma vyčerpávalo. Nevedela som sa z toho vymotať, uvolniť to, vytvoriť si odstup. Bolo to príliš silné, aj tá téma ktorej sa to týkalo v mojom živote. Dostala som doporučenie na barsy, ktoré s tým práve dokážu pomôcť. Sedenie bolo velmi príjemné, úžasný relax,príjemný dotyk, uvolnenie toho neustáleho premietania v hlave. Moje očakávania ešte predčilo v tom, že som bola schopná vidieť - v obrazoch a príbehoch- niektoré prevzaté vzorce v ktorých fungujem a nie sú pre mňa prínosom. Natálka mi ich počas sedenia, ako som jej ich opisovala, pomáhala čistiť. Bola som po ňom dlho uzemnená, vnútorne spokojná a pozitívna. Velmi dobre mi spravilo aj zvedomenie si tých vnútorných myšlienkovo-emočných procesov ktoré ma trápili. Mám pocit že ma to do niektorých tých vzorcov už neťahá, a ak áno, tak som schopná to včas vnímať a nepoddávať sa tomu. Access Bars by som určite odporučila. Myslím si že je to jeden z nástrojov ktoré pomáhajú človeku vyslobodzovať sa z toho čo mu neslúži alebo čím vyslovene trpí. Navyše je to neskutočne príjemné príjímať."
Moje
Read More
"Když nejsem úplně v pohodě a začne se to odrážet na mém chování vůči dětem, tedy jsem více netrpělivá, reaguji na ně podrážděně, atd.., tak poprosím mého 7letého syna, aby mi dal barsy, a díky tomu s nimi mohu během krátké chvíle opět komunikovat úplně v klidu. A děti mají v ruce nástroj, jak na rodiče. 😀 Už nejsou tak bezmocní."
Moje
Read More
"Díky tomu, že si pravidelně nechávám dávat Barsy, jsem při nich schopná úplně vypnout hlavu, tedy žádné myšlenky, je absolutní relaxace a to klidně i na 45 min. To bylo dříve pro mě něco naprosto nepředstavitelného. A díky prostředkům Access Consciousness jsem celkově klidnější a v případě stresových situací jsme schopná se mnohem rychleji uklidnit."
Moje
Read More
"U dětí mi to pomáhá, pokud jsou velmi emočně rozrušené. Když je pro ně něco natolik stresující, že mají problém o tom se mnou mluvit a vysvětlit mi, co se děje. Poté, co dostanou Barsy, jsou schopné úplně v klidu vysvětlit, co se stalo a můžeme dále spolu probrat, co by jim pomohlo."
Moje
Read More
"Barsy pomáhají i v případě, když se syn pořád vrací k nějaké minulé nepříjemné situaci a vlastně ho ta situace stále trápí. Po barsech je většinou syn schopen tuto situaci konečně uzavřít a už se jí dále netrápit."
Moje
Read More
"Osobně jsem zaznamenala, že v případě, že synovi dám před čtením barsy, jde mu čtení mnohem lépe než když je nedostane. Syn, pokud mu z jeho pohledu něco nejde a prožívá tak opakovaně neúspěch, tak se samozřejmě té činnosti nechce věnovat a procvičovat jí. Takže barsy vnímám jako super pomocníka, kdy díky nim může mnohem rychleji zažívat dílčí úspěchy, které ho pak motivují k tomu, aby v činnosti pokračoval a tedy se v ní zdokonalil."
Previous
Next

Vzdělání v Access Consciousness®

Úspěšně jsem absolvovala: