Osobní sezení s nástroji Access Consciousnes®

Access Bars® a Tělesné procesy

„Všechno v mém životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a slávou.“

Gary Douglas

Vyzkoušejte nástroje Access Consciousness®

Access Bars® sezení

  • Zahrnuje doteky na 32 bodech na hlavě, přičemž každý bod odpovídá jiné oblasti vašeho života (peníze, kreativita, komunikace, …)
  • Jemný dotyk umožní, aby došlo k rozptýlení elektromagnetického náboje, který drží myšlenky a pocity, jež ve vašem životě vytváří stres, napětí a tíhu
  • Umožní ztišit vaší mysl a rozpustí bariéry, které vám neumožňují přijímat
  • Uvolní vaše tělo a umožní Vám relaxovat ve srovnatelné hloubce jako u meditace

 

Sezení trvá 75 – 90 minut, u dětí 15 – 45 minut.

Cena dospělí: 2.500 – 3.000,- Kč, cena děti: 500,- Kč (50% sleva v případě sezení v místě Bolina 192)

Ochutnávka Access Bars v délce 30 min: 300,- Kč (možné pouze u sezení v místě Bolina 192)

řekli o Access Bars ...

"Byl to pro mě obrovský prožitek bezpečí a takto jsem energie v těle ještě nikdy necítila. Připadá mě, že je to něco tak přirozeného a zároveň zapomenutého, že by to mohlo být opravdu součástí běžného života."
Dáša B.

Sezení s tělesným procesem

  • Skrze velmi jemné doteky na těle se spouští energie, která uvolňuje v těle uložené emoce, traumata, stres, atd.
  • Umožňuje nastartování samolečebných procesů v těle
  • U sezení Access Facelift se jedná o celý soubor tělesných procesů navržený pro omlazení a energetickou výživu celého těla včetně vnitřních orgánů. Poskytuje se na dekoltu, oblyčeji a hlavě.
  • K doteku dochází přes oblečení, vyjma hlavy a dlaní, které obvykle zakryté nemáte.

 

Sezení trvá 75 – 90 minut, u dětí 15 – 45 minut.

Cena dospělí: 3.000 – 3.600,- Kč, cena děti: 500,- Kč (50% sleva v případě sezení v místě Bolina 192)

  •  

řekli o tělesném procesu ...

"Měla jsem velmi silný prožitek s Access procesem Reciproční dimenze. Při přijímání se mi otevřela vzpomínka na jednu situaci z minulosti. Bylo to hodně silné, pak přišla obrovská úleva."
Vendy Š.

Access Consciousness®

Access Consciousness® je pohled na život bez soudů a závěrů. Vše je jen zajímavý úhel pohledu, který nám otevírá možnosti, stejně jako pokládání otázek na místo soudů a závěrů. Používáním Access nástrojů budete otevírat možnosti, otevírat se možnostem a posilovat sami sebe v tom, že jen vy víte, co je přínosem právě pro vás, co ve vašem životě vytvoří více radosti, lehkosti, pohody, peněz, … prostě toho, co byste ve svém životě rádi měli. Access Bars® jsou jedním z těch nejjedodušších nástrojů a velmi dobrý začátkem. Pokud by vás zajímali i další nástroje Access Consciousness®, některé z nich najdete ve FB skupině Život bez souzení.

Jak vznikl Access Consciousness® a Access Bars®

„Požádal jsem vesmír, aby mi ukázal způsob, jak být šťastný, protože jsem nebyl.“

Gary Douglas (Zakladatel Access Consciousness®)

Podívejte se na rozhovor Garyho Douglase s dětmi v jedné italské škole, kde to vše jednoduše a výstižně vysvětluje.

V čem spočívá Access Bars®

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, jejichž aktivace pomáhá snížit napětí v celém těle. Body se aktivují jemný dotykem, čímž se zpomalí mozkové vlny z beta vln, které jsou režimem plné pozornosti, na alfa/théta vlny, které jsou uvolněným režimem/režimem usínání. Proto je s Barsy možné dosáhnout hluboké relaxace velmi podobná meditaci, aniž byste museli umět meditovat. Jde o velmi jednoduchou metodu, kterou se mohou naučit i děti.

Sezení Access Bars® mohou trvat  10-90 min, můžete je přijmout v sedě na židli nebo v leže na lehátku. Absolvovat sezení můžete jednou jedinkrát, jednou měsíčně, jednou týdně nebo klidně každý den. Každé sezení Access Bars® je jedinečné.

Access Bars® nám umožňuje opustit pevné úhly pohledu, které máme a které nás limitují, vytvářejí v našem životě stres nebo tíhu a otevřít prostor pro nové možnosti a volby, pro úplně novou tvorbu svého života.

Byla dokonce provedena vědecká studie zaměřená na neurologické účinky Access Bars® měřením mozkových vln a zkoumaly se účinky Access Bars® na úzkosti a deprese. Výsledky ukázaly, že Access Bars® mohou být velkým přínosem v případě úzkostí a depresí. Výsledky byly publikovány v časopise Journal of Energy Psychology v roce 2017.

Co přinesl Access Bars® těm, kteří se pro něj rozhodli:

Neexistují žádná omezení na to, kdo si může nechat dát Access Bars®, takže jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti (miminka), mladé lidi, starší ročníky, těhotné ženy, zdravé či nemocné.

Zkušenosti s Access Bars® 

Marie P.
Read More
"Na sezení Access Bars jsem šla, protože jsem si chtěla ujasnit pocity, uvolnit se a taky ze zvědavosti, protože jsem to neznala. Při sezení jsem zažila neočekávaný příval emocí. Díky sezení se změnil můj přístup ke každodenním maličkostem, které bereme jako samozřejmost. Všímám si více přítomnosti a detailů kolem sebe a tělesných vibrací. Mám pocit, že se stresem lépe pracuji a dokáži si lépe užít přítomnost. Absolvovala jsem dvě sezení, ale změny se objevily již potom prvním. Ale určitě to chce opakovat. Sezení Access Bars bych určitě doporučila, protože to má velice přínosný vliv na psychiku člověka, ale i jeho okolí."
Zuzana C.
Read More
"Mala som velmi ťažké negatívne emočné stavy a s nimi spojené neustále premýšlanie, ktoré ma vyčerpávalo. Nevedela som sa z toho vymotať, uvolniť to, vytvoriť si odstup. Bolo to príliš silné, aj tá téma ktorej sa to týkalo v mojom živote. Dostala som doporučenie na barsy, ktoré s tým práve dokážu pomôcť. Sedenie bolo velmi príjemné, úžasný relax,príjemný dotyk, uvolnenie toho neustáleho premietania v hlave. Moje očakávania ešte predčilo v tom, že som bola schopná vidieť - v obrazoch a príbehoch- niektoré prevzaté vzorce v ktorých fungujem a nie sú pre mňa prínosom. Natálka mi ich počas sedenia, ako som jej ich opisovala, pomáhala čistiť. Bola som po ňom dlho uzemnená, vnútorne spokojná a pozitívna. Velmi dobre mi spravilo aj zvedomenie si tých vnútorných myšlienkovo-emočných procesov ktoré ma trápili. Mám pocit že ma to do niektorých tých vzorcov už neťahá, a ak áno, tak som schopná to včas vnímať a nepoddávať sa tomu. Access Bars by som určite odporučila. Myslím si že je to jeden z nástrojov ktoré pomáhajú človeku vyslobodzovať sa z toho čo mu neslúži alebo čím vyslovene trpí. Navyše je to neskutočne príjemné príjímať."
Dáša B.
Read More
"Byl to pro mě obrovský prožitek bezpečí a takto jsem energie v těle ještě nikdy necítila. Připadá mě, že je to něco tak přirozeného a zároveň zapomenutého, že by to mohlo být opravdu součástí běžného života."
Moje
Read More
"Když nejsem úplně v pohodě a začne se to odrážet na mém chování vůči dětem, tedy jsem více netrpělivá, reaguji na ně podrážděně, atd.., tak poprosím mého syna, aby mi dal barsy, a díky tomu s nimi mohu během krátké chvíle opět komunikovat úplně v klidu. A děti mají v ruce nástroj, jak na rodiče." 😀
Moje
Read More
"Díky tomu, že si pravidelně nechávám dávat Barsy, jsem při nich schopná úplně vypnout hlavu, tedy žádné myšlenky, je absolutní relaxace a to klidně i na 45 min. To bylo dříve pro mě něco naprosto nepředstavitelného. A díky prostředkům Access Consciousness jsem celkově klidnější a v případě stresových situací jsme schopná se mnohem rychleji uklidnit."
Moje
Read More
"U dětí mi to pomáhá, pokud jsou velmi emočně rozrušené. Když je pro ně něco natolik stresující, že mají problém o tom se mnou mluvit a vysvětlit mi, co se děje. Poté, co dostanou Barsy, jsou schopné úplně v klidu vysvětlit, co se stalo a můžeme dále spolu probrat, co by jim pomohlo."
Moje
Read More
"Barsy pomáhají i v případě, když se syn pořád vrací k nějaké minulé nepříjemné situaci a vlastně ho ta situace stále trápí. Po barsech je většinou syn schopen tuto situaci konečně uzavřít a už se jí dále netrápit."
Moje
Read More
"Osobně jsem zaznamenala, že v případě, že synovi dám před čtením barsy, jde mu čtení mnohem lépe než když je nedostane. Syn, pokud mu z jeho pohledu něco nejde a prožívá tak opakovaně neúspěch, tak se samozřejmě té činnosti nechce věnovat a procvičovat jí. Takže barsy vnímám jako super pomocníka, kdy díky nim může mnohem rychleji zažívat dílčí úspěchy, které ho pak motivují k tomu, aby v činnosti pokračoval a tedy se v ní zdokonalil."
Previous
Next

Tělesné procesy Access Consciousness®

Tělesné procesy jsou energetické procesy, které umožňují vašemu tělu relaxovat, přijímat energii a zbavovat se nahromaděného stresu ve vašich tělech.

Tento přístup k tělu a ke změně s tělem vyvinuli Gary Douglas zakladatel Access Consciousness® a Dr. Dain Heer během 27 let práce s těly a kladení otázek.

Sezení s tělesným procesem trví obvykle 75 minut a probíhá v leže. Skrze velmi jemné doteky na těle v místech, kde máte bolest, zranění, jizvu nebo kde si to daný proces žádá, se v těle spouští energie, které z těla uvolňují uložené emoce, traumata, stres, … K doteku dochází přes oblečení, vyjma hlavy a dlaní, které obvykle zakryté nemáte.  

Mám pro vás k dispozici 65 tělesných procesů

které vám mohou pomoci změnit cokoliv, pokud si to vyberete

Neexistují žádná omezení na to, kdo si může nechat dát tělesný proces, takže jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti (miminka), mladé lidi, starší ročníky, těhotné ženy, zdravé či nemocné.

Pojďte se prostě rozpustit do lehátka.

Zkušenosti s tělesnými procesy 

Vendy Š.
Read More
"Měla jsem velmi silný prožitek s Access procesem Reciproční dimenze. Při přijímání se mi otevřela vzpomínka na jednu situaci z minulosti. Bylo to hodně silné, pak přišla obrovská úleva."
Jitka K.
Read More
Absolvovala jsem 2 sezení s tělesným procesem. Během sezení jsem byla v relaxovaném stavu a nechala jsem své tělo, ať si vybere proces, který požaduje. Díky těmto dvěma sezením se prohloubila má důvěra v tělo, že je moudřejší než má mysl a vybere si to, co je pro něj aktuálně největším přínosem.
Moje
Read More
"Tělesné procesy mi již několikrát v podstatě až zázračně pomohly v případě nemoci mých dětí. V jednom případě šlo o velmi dráždivý suchý kašel, který se opakovat snad každých 5 minut, možná i častěji. Poté, co jsem synovi dala tělesný proces, tak druhý den zakašlal za celý den asi tak 5x."
Moje
Read More
"V dalším případě šlo o zažívací potíže, pravděpodobně zácpu. Už jsme to se synem jednou zažili a skončili jsem na pohotovosti, kde syn strávil několik hodin v opravdu velikých bolestech (to jsem ještě neznala tělesné procesy). Tentokrát to zažalo úplně stejně, kdy syn doslova křičel bolestí. a protože jsem zvyklá nasadit vždy vše, co mám k dispozici, tak jsem mu udělala masáž břicha tymiánovou mastí, uvařila kmínový čaj a dala mu tělesný proces. Problém byl ani ne do 1 hodiny vyřešen a syn běhal po bytě, jako by se vůbec nic nestalo."
Moje
Read More
"Tělesný proces nám pomohl i v případě silné bolestí nad levým okem. Vypadalo to jako rýmou ucpané dutiny. Tentokrát jsem dala pouze tělesný proces, při kterém syn téměř okamžitě poté, co jsem na něj položila ruce, usnul. 🙂 a asi po 10 minutách se probudil a řekl, že je to dobrý. Bolest se již nevrátila."
Previous
Next

Trocha historie

Nástroje Access Consciousness® se používají již více jak 30 let, takže nejsou žádnou novinkou. Zakladatelem je pan Gary Douglas. Základní ale ne jediným nástrojem jsou Access Bars®. Dalšími nástroji jsou například tělesné procesy Access Consciousness®, facilitace Access Consciousness®, atd.

Metoda Access Bars® je aktuálně známá a praktikuje se ve 173 zemích světa. V České republice se objevila cca před 5 lety. Využívá se i ve firmách, ve školách a dokonce i věznicích, aby se podpořilo zdraví a větší životní pohoda. 

Máte-li zájem se dozvědět ještě více, můžete se podívat na oficiální stránky o Access Bars®.

Vzdělání v Access Consciousness®

Úspěšně jsem absolvovala: